Тәкенова Бақытнұр Тәкенқызы, оқытушы

Тәкенова Бақытнұр Тәкенқызы

bakytnur1.takenova@yu.edu.kz

Қызметі: «Компьютерлік ғылымдар» кафедрасының оқытушысы
Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы: Педагогика ғылымдарының магистрі. YESSENOV UNIVERSITY магистатурасы, 2023 ж.
Сабақ беретін пәні: «3D модельдеу және анимация», «Компьютерлік графика және 3D модельдеу», «Компьютер архитектурасы, желілер және ақпаратты қорғау», «Сандық педагогика»
Ғылыми қызығушылығы: 3D модельдеу, оқыту үдерісінде бұлтты технологияларды пайдалану
Жарияланымдары:
1) Тәкенова Б.Т. Интерактивті сауалнамалар жасауға арналған Wooclap қызметі // Халықаралық ғылыми-практикалық конференция. — Атырау, 2022. — Б. 100-105.
2) Takenova B. T. The effectiveness of the introduction and use of cloud technologies in the educational process // Actual scientific research in the modern world, — Ukraine, 2023. — P. 37-43.
3) Takenova B. T. Use of cloud technologies in the education system // «Scientific discussion» journal — Czech, 2023.
4) Тәкенова Б.Т. Оқыту үдерісінде бұлтты технологияларды пайдалану // Халықаралық «Өрлеу-өркендеу» ғылыми-ақпараттық, танымдық-тәрбиелік журналы — Қызылорда, №52 (06) 2023 — Б. 236-241.