Белсенді студенттермен танысу

Әлеуметтік қолдау көрсету және жастарды дамыту басқармасы «Ғылым және технологиялар» факультетінің тәлімгерінің ұйымдастыруымен «Белсенді студенттермен танысу» жиналысының пресс релизі

Қыркүйек айының 29 жұлдызы күні «Ғылым және технологиялар»  белсенді студенттері тәлімгер Алшын Жалғас және де «Әлеуметтік қолдау көрсету және жастарды дамыту басқарма» басшысы   Аслан Тұрлыбек пен Есенов колледж тәлімгері Мамутов Уалихан ағайларымызбен университет жатақханасында көрісіп, жақсы бір отырыстың куәсі болдық. Жиналысқа 20 студент қатысып, отырыс үстінде жақсы мәселелер талқыланып, әр кім өз ойын ортаға салды. . Студенттер  бәрі бір-бірін ұйып тыңдап , өз пікірлерінде белсене білдірді.

Кейін осындай жақсы әңгіменің арты өнерлі студенттердің өз өнерлерін көрсетумен жалғасты. Осылайша жиналысымыз жақсы деңгейде өтті.