Белсенді студенттерді алғыс хатпен марапаттау

Қарашаның 19 – шы жұлдызында «Ғылым және технологиялар» факультетінің белсенді студенттерін «Алғыс хатпен» марапаттады. Жиналысқа 15 белсенді студенттер шақырылды.      Карантин талаптарын сақатай отырып студенттермен офлайн түрде жиналыс өтті. Осы үш  ай ішінде белсенділігімен көзге түсіп, атсалысқан студенттерімізге факультетіміздің деканы: С. Йылмаз, және де  вице-декандарымыз К.Б.Бижанова, Н.П.Ыбырайқожаның атынан алғыс хаттар берілді. Алғыс хаттармен Ізкенов Бекнұр, Орынбаев Амандық, Кикбай Диас, Сисенова Оксана, Дәрібаева Ақтілек марапатталды.