Жумадилова Мереке Бапановна, «Компьютерлік ғылымдар» кафедрасының меңгерушісі

Жумадилова Мереке Бапановна

mereke.zhumadilova@yu.edu.kz

Қызметі: «Компьютерлік ғылымдар» кафедрасының меңгерушіс
Ғылыми атағы: техника ғылымдарының кандидаты, доцент (қауымдастырылған профессор)
Сабақ беретін пәні: «Операциялық жүйелер қауіпіздігі»,
«Ақпараттарды қорғаудың криптографиялық әдістері», «Басқару үлгілеу мен әдістері», «Телекоммуникациялық желілерде ақпараттарды қорғау», «Сандық педагогика», «Зерттеулерге кіріспе»
Ғылыми қызығушылығы: болашақ информатика пәнінің мұғалімдерін жаңартылған бағдарлама бойынша ғылыми-әдістемелік даярлау
Жарияланымдары:
1) Model of cybersecurity means financing with the procedure of additional data obtaining by the protection side: Journal of Theoretical and Applied Informtion Technology, January 2020. P. 1-14 | Vol. 98 ISSN: 1992-8645
2) Multifractal Properties of Traffic Generator Based on Markov Chains:
3) Modern infrastructure of general education: Ғылыми-практикалық конференция, Ақтау, YU, 17-29 сәуір, 2020 ж., II томы, 449-453 б.
4) Open university in Kazakhstan: advantages and development: № 19(148) «Интернаука» журналы, 1 бөлімі, РИНЦ, 2020 ж., мамыр, 30-33 б.
Халықаралық ағылымдамалар: Франция (Париж қаласы), Испания, Ресей Федерациясы(Москва қаласы), Израиль(Тель-Авив қаласы).
«Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағының иегері (2012)
Халықаралық ағылымдамалар: Франция (Париж қаласы), Испания,  Ресей Федерациясы(Москва қаласы), Израиль(Тель-Авив қаласы).
«Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағының иегері (2012)