Аренова Асыл Хадыржановна профессор

Аренова Асыл Хадыржановна

assyl.arenova@yu.edu.kz

Ғылыми атағы: педагогика ғылымдарының докторы, профессор
Сабақ беретін пәні: «Жобалаудың ғылыми — әдістемелік негіздері», «Озық педагогикалық  тәжірибелерді практикаға ендіру», «Педагогиканың философиясы мен әдіснамасы», «Жоғары мектеп педагогикасы»
Ғылыми қызығушылығы: жоғары мектеп педагогикасы, жоғары мектеп психологиясы
Жарияланымдары: Тәжірибеге бағыталған оқыту ортасы білім беру сапасын арттыру шарты. «I Халықаралық Есенов оқулары» атты «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясындағы халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары, 18-19 қазан, 2018, Том II. Университеттегі студенттерді психологиялық-педагогикалық қолдаудың бейімделуі мен тиімділігі «Білі беру ортасы: теория және практика» атты  lI халықаралық ғылыми конференциясының материалдары, 16 мамыр 2019, Астрахань мемлекеттік университеті.